Alo Servis : +90 531 360 52 49

COVID-19 Duyurusu

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbiler

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen Covid-19 virüsü kapsamında öncelikle ülkemizdeki ve dünyadaki tüm insanların bu hastalığa kapılmadan sağlıklı günler geçirmesini diliyoruz.

Tüm insanların bu konuya hassasiyet gösterip alacağı tedbir ve önlemler sayesinde de bu hastalığın en kısa sürede sonlanmasını ve mutlu güzel günlerin tekrar geri gelmesini temenni ediyoruz.

Covid-19 Kapsamında Faaliyetlerimiz

İşletmemiz COVID-19 nedeni ile tüm tedbir ve önlemlerini almış bulunmakta olup faaliyetlerine hassas bir şekilde devam etmektedir.

Arızalanan otomatik kapıları sağlık ve hijyen tedbirlerini aksatmadan tamir etmekte ve müşterilerine hizmet verdirmeyi sürdürmektedir.

Zor bir dönem geçiridğimiz bu günlerde faaliyetlerini yürütmek zorunda olan tüm işletmeler otomatik kapı arızaları için bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirler.

Aldığımız tedbirler ve sağladığımız hijyen unsurları çerçevesinde sağladığımız gezici otomatik kapı servis hizmetlerimiz ile servis talep edilen adreslere geliyor, keşif yapııyor ve otomatik kapı arızalarınızı gidererek otomatik kapılarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Sürdürmekte olduğunuz faaliyetleriniz aksamıyor ve ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu zor günlerde sizlere çözüm üretiyoruz.

Sağlık ve hijyen faktörlerimizden ödün vermeden hizmet veriyor ve sağlığınızı önemsiyoruz.

7/24 Otomatik Kepenk Tamiri ve Servisi

Otomatik kapı arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

7/24 otomatik kepenk tamiri ve servisi için sizde Çınar Otomatik Kapı Tamiri’ ne ulaşabilirsiniz.

Alo Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri olarak sizlere sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler diliyoruz.

Tarih: 14.04.2020

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net